Have a question?
Message sent Close

Numeko Academy

Numeko Akademi; İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanında birçok farklı eğitimi çatısı altında bulunduran bölgenin en büyük kapalı alan Eğitim Merkezidir.

Eğitimlerimiz ağırlıklı olarak Yüksekte Çalışma, Kapalı Kısıtlı alan ve kurtarma üzerine yoğunlaşmakla birlikte tüm diğer İSG eğitimlerini de müşterilerimize vermekteyiz.

Bu eğitimler, istenirse Türkçe veya İngilizce alternatiflerle sunulabilmektedir. Eğitimlerimizi Türkiye’nin her yerinde şartları sağlanan müşteri kampüslerinde ya da Yetkili Eğitim Merkezimizde kurum içi veya genel katılıma açık olarak da verebilmekteyiz. Vermiş olduğumuz eğitimlerin birçoğunda online katılım alternatiflerimiz mevcuttur.

Eğitimlerimiz; Uzman kadromuz tarafından, firmaların çalışma koşulları, çalışan sayıları ve faaliyet alanları göz önüne alınarak teorik ve uygulamalı olarak gösterilmektedir. Tüm eğitmen kadromuz kendi alanlarında uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Deneyim ve uzmanlığı aynı noktada birleştirdiğimiz için memnuniyet oranımız en üst seviyededir.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği farkındalığını artırmak adına İSG interaktif tiyatro, yerinde Demo araçlarımız ile sunumlar ve VR-Sanal Gerçeklik deneyimleri ile hem farklı bir bakış açısı hem de eğlenme ve öğrenmeyi bir arada sunmayı amaçlıyoruz.

Tüm bunların ışığında Türkiye’nin bilinirliği en yüksek İş Sağlığı ve İş Güvenliği Eğitim Merkezi olmak konusunda hızlı adımlarla ilerliyoruz.

Bağlı kal. güvende kal, hayatta kal …